IFRS számviteli főmunkatárs

Pétfürdő

azonnali kezdéssel

munkatársat keresünk

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével.
  • Cafeteria, munkábajárás támogatása
  • Bérezés megegyezés szerint

Elvárásaink:

  • egyetemi vagy főiskolai közgazdasági végzettség, pénzügy vagy számvitel szakirányon,
  • mérlegképes könyvelői végzettség - IFRS specifikáció,
  • IFRS sztenderdek, a számviteli törvény naprakész ismerete,
  • IFRS előírások szerinti könyvelésben és pénzügyi kimutatások összeállításában, továbbá az IFRS 9, IFRS 15, IFRS 16 sztenderdek alkalmazásában szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • angol - számviteli, gazdasági - nyelvtudás legalább középfokú szinten,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság, pontosság,
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny.

Feladata lesz:

  • az IAS/IFRS sztenderdek és változásaik nyomon követése, gyakorlati alkalmazása,
  • IFRS specifikus számítások elkészítése, frissítése, havi zárások keretében könyvelési bizonylatok elkészítése,
  • könyvelési feladatok ellátása,
  • a pénzügyi és számviteli osztályvezetőtől kapott ad hoc feladatok ellátása,

Az egyedi és konszolidált - éves és féléves - IFRS beszámolókkal kapcsolatban:

  • előkészítés - adatközlő munkalapok összeállítása, beérkezett adatok feldolgozása,
  • a beszámolóban szereplő kiegészítő megjegyzések számszerű adatainak elkészítése és a kapcsolódó szöveges magyarázatok összeállítása,
  • halasztott adó számítás elkészítése,
  • cash flow kimutatás elkészítése,
  • beszámoló angol nyelvű fordításának ellenőrzése.

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu